1ST DIVISION logo

1ST DIVISION | 1ST Surf Shop

Veikals / noliktava, adrese: Jaunciema gatve 8G, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1024

Norādes navigācijai, Google maps: https://goo.gl/maps/1st_surf_shop  
Norādes navigācijai, Waze: https://www.waze.com/lv/1st_surf_shop                   
                                                        
Kontakti: 

Tālrunis: +371 26522447 (Aldis)

E-pasts:   info@1division.lv


SIA PMM rekvizīti:

Gaismas iela 19/5-10, Ķekava, Ķekavas pag., Ķekavas nov. LV-2123
Reģ. Nr.: 40103544760
PVN reģ. Nr.: LV40103544760

Kaitborda skola, inventāra testēšana un noma:

  1. Kaitsērfinga apmācība, inventāra testēšana, CORE komandas oficiālais braucējs, IKO 2.līmeņa (2010.g.) instruktors, instruktora darba pieredze Portugālē, Filipīnās, Dominikas Republikā, Zanzibārā - Mārtiņš Kohs, mob.: +371 26443682
  2. Inventāra testēšana un noma Liepājā, klubs "Rietumkrasts", Karostā pie Ziemeļu mola - Vilmārs Bogdanovs, mob.: +371 29187779

SUP Liepājawww.supliepaja.lv - sadarbībā ar klubu Rietumkrasts un kafejnīcu Rietumkrasts piedāvā Jums iespēju aktīvi pavadīt laiku un iepazīt plašāk Liepāju ar SUP  (Stand Up Paddling) dēļiem no jūras vai pilsētas kanālu puses. Savus klientus nodrošinām ar nomas hidrotērpiem, drošības vestēm un apmācības servisu. SUP dēļus iznomāšanai jautāt kafejnīcā un/vai nomas konteinerī, kas atrodas blakus kafejnīcai.

Kontaktu forma 


*

**

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Ja prece atrodas mūsu noliktavā, tad piegādi Rīgā nodrošinām 48 stundu laikā. Ja prece nav mūsu noliktavā, bet to iespējams pasūtīt no ražotāja, tad piegādi Latvijā nodrošinām  20 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci un piegādes laiks saskaņots ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

[google269dff8bed39c6d6.html]

 .